BASKETBALOVÝ KEMP č.6 - Informace

26.7.2018

Začínáme v pondělí 30.7. 2018

Vážení rodiče, přátelé basketu, kamarádi,
do Vašich emailových schránek Vám bylo zasláno vše podstatné ohledně letošního basketbalového kempu, na který se společně s realizátory velice těšíme.

(pokud někdo informace nedostal ať mě ihned kontaktuje na známy email: marekstuchly@seznam.cz, obratem zašlu) 

Nezapomeňte prosím s sebou sportovní věci jak do tělocvičny tak i ven ( 2- 3 trička světlé i tmavé, trenky, 2-3 ponožky, boty ven i do tělocvičny, plavky, ručník, láhev na pití,        ve čtvrtek přibalte ke karimatce a spacáku jakékoliv stříkací pistole). 

V případě nepříznivého počasí se venkovní tréninky přemísťují do náhradních tělocvičen. 

Rozřazení dětí je jako každý rok předběžné a v průběhu prvního dne může dojít k drobným změnám..

V letošním roce  se nám podařilo získat na kemp 15 kvalitních mládežnických trenérů z celé ČR, kteří mají za úkol přimět děti ke zdokonalení individuálních činností. 

Stravujeme se v restauraci Septim na Stodolní ulici, kde nám připraví klasická česká dětská jídla (smažák, špagety, kuřecí atd., polévky krémové, propasírované a vývar s játrovými knedlíčky. Svačina bude v podobě tatranek, tyčinek atd. Větším jedlíkům prosím něco přibalit;-) Pitný režim zajištěn v průběhu celého kempu. Ohledně bezlepkové diety popř. zdravotních problémů z pokrmů a podávání léků se mi prosím ozvěte nebo sdělte při zahájení kempu.

V pátek od 16.00 h jste srdečně zváni na utkání vás rodičů proti dětem ( s následným protažením po boku naší úžasné trenérky Ivanky Kupkové) po kterém bude následovat drobné pohoštění se skvělým Hanušovickým ryzím pivem z hor :-) 

Děti můžete přivést  vždy od 7.00 h a vyzvednout nejpozději v 18.00h.  Po domluvě není problém si dítě přivést popř. vyzvednout dříve či později. Děti se přivádí i odchází vždy od
Tatranu.  První tréninková jednotka začíná v 8.00 hod    

Ještě jednou děkujeme za důvěru v náš sportovní týden, pozdravujte vaše hvězdy a ať se těší.  

Kdyby jste cokoliv potřebovali pište volejte 603877855 nebo na 732498811 

Každodenní reporty budou na našich web. stránkách www.bknhostrava.cz  (http://www.bknhostrava.cz/) a facebooku.

Hlavně ať nám přeje počasí a vše zvládneme ve zdraví!!!  Mareks 

BASKETBALOVÝ KEMP č.6 - Informace

Přihlášení