Do NH přichází Marek Sochacki, profesionální individuální trenér

25.7.2017

Marek Sochacki, bývalý extraligový hráč, dlouhodobě se specializující na individuální přípravu, celkový senzomotorický, atletický a mentální rozvoj jedince, se po dlouhém zvažování nakonec rozhodl opustit kariéru profesionálního vojáka, kam měl původně namířeno, a přijmout nabídku BK NH Ostrava a dostat tak možnost navázat na své předešlé basketbalové úspěchy.

Marek má za sebou úspěšné jak hráčské, tak trenérské působení. Jako hráč působil v nejvyšších dorosteneckých kategoriích.  Co se toho trenérského týče, tři sezóny působil v týmu TJ Start Havířov, kde měl na starost dorostenecké kategorie. Mimo povinnosti hlavního trenéra také individuálně trénoval kluky napříč kategoriemi i různými družstvy. Díky jeho práci se stal oblíbeným trenérem a mohl se tak těšit z mnoha nabídek na trénování. Vyhrála ta z NH Ostrava, kde od příští sezóny nastoupí jako profesionální individuální trenér všech žákovských a dorosteneckých kategorií.


Komentář Marka Stuchlého na novou trenérskou akvizici:

M.S.: Jsme velice rádi, že Marek přijal právě naši nabídku. Hledali jsme nového, chytrého, perspektivního a ambiciózního trenéra a v tomto ohledu byl Marek jasná volba. Je jasné, že jako na profesionálního trenéra na něj budou kladeny velké nároky, ale jak znám Marka, žádné výzvy se nebojí a myslím si, že v rámci naší dlouholeté smlouvy toho u nás může dosáhnout mnoho.

Komentář Michala Černíka na nového individuálního trenéra a jeho asistenta:

M.Č.: Marek je můj bývalý svěřenec a student na Sportovním gymnáziu, basketbal ho vždy bavil a jsem rád, že u něj zůstal v roli trenéra. Budeme spolupracovat v kategoriích U 15 i U 17 a myslím, že to bude přínos pro tréninkový proces i pro samotného Marka, který může nasbírat nové trenérské zkušenosti.


Videorozhovor s Markem Sochackim v odkazu níže: https://youtu.be/WSFgwcBRoZA Do NH přichází Marek Sochacki, profesionální individuální trenér

Přihlášení