Hodnotíme vítězný víkend

23.11.2015

O tomto víkendu jsme opět sehráli další zápasy. Gratulujeme všem našim týmům, všichni jste byli vítězní ...... jen tak dále.

pojďme si přečíst,  jak zápasy hodnotí naši trenéři.  

U12

22.11. 2015  BK Krnov – BK NH Flames Ostrava 11:96 a 20 : 87

Marek Stuchlý ml.“ dne 22. 11. jsme odehráli další dvojzápas skupiny U12, tentokrát proti Krnovu. Jelikož nás trápila větší marodka, výjezd do Krnova si nakonec udělalo 12 hráčů, ale to vůbec nevadilo, protože alespoň tak mohli dostat příležitost hráči mladších kategorií, aby věděli, že když budou tvrdě pracovat ve svých kategoriích, že je možnost jít neustále výše a výše.
Samotná utkání se pak nesla v podobném duchu jako například utkání s Havířovem, čí Opavou. Na straně domácích bylo několik velice šikovných kluků, kteří nám občas činili potíže. Nutno ale vzápětí dodat, že jsme měli oba zápasy hned od začátku pevně v rukou a soupeře k ničemu většímu nepustili. I díky tomu jsme si po utkání mohli opět vychutnat náš klasickývítězný pokřik a doplnit cukry v těle šampaňským (tedy tou dětskou verzí),za které velice děkujeme babičce Ondry Snopka :-)

I přes opět dostatečný počet nepřesností musím kluky pochválit, kluci konečně začínají o hře přemýšlet jako o celku a už nelítají splašeně po hřišti. Hru se také snaží doplnit o větší počet přihrávek a začínají používat i první pokročilejší basketbalové kombinace. Konečně jsme neměli problém se začátkem utkání, což je bezesporu také velice kladný faktor. Asinejvětší radostí pro samotné kluky bude ale asi to, že každý si připsal nasvé konto nějaký ten koš a to i kluci, kteří nastoupili vůbec poprvé. 

Mnohokrát také děkuji rodičům za pomoc s dopravou a pořadatelskému týmu za vytvoření pěkné basketbalové atmosféry.

U14 ŽL

21.11. 2015  BK NH Flames Ostrava –BK Snakes Ostrava 92:72

22.11. 2015  BK NH Flames Ostrava – BC Nový Jičín 111 : 28

Robin Foniok“ : o víkendu jsme sehráli utkání se Snakesem a v neděli s Novým Jičínem.
V sobotu jsme přivítali na naší palubovce tým Snakes Ostrava. Byl to pro nás velmi důležitý zápas, jelikož se nám v poslední době moc nedařilo a potřebovali jsme se zvednout, abychom měli ještě šance postoupit ze skupiny.
Od začátku utkání jsme diktovali tempo hry a byli lepším družstvem. To platilo i po prvním poločase. Můžu říct, že jsme měli obavy, jak se nám vyvede 3/4, jelikož ty dlouhodobě nemáme dobré. Postavili jsme to nejlepší, co momentálně máme. První tři minuty to moc neklapalo, pak se ale karta obrátila a kluci začali "řádit".
Nakonec se nám podařilo urvat velmi cenné vítězství a doufám, že nás to nakopne do dalších bojů!!!
Chtěl bych pochválit všechny kluky, co byli přítomni, jelikož opravdu měli nasazení a zvládali perfektně hru 1:1.

Nedělní utkání bych ani moc nechtěl  hodnotit, jelikož není ani co. Utkání se odehrálo v poklidného atmosféře a kluky jsme stavěli do různých situací a rolí. Utkání jsme s velkým přehledem vyhráli a poprvé tak během sezóny jsme bodovali na 100%.

Děkuji rodičům za obrovskou podporu, hlavně v sobotním zápase. Jsem také rád, že jste zatleskali klukům z Nového Jičína za každou provedenou akci. Bylo to milé :-)

U17 – 19 OP
BK NH Ostrava : BK Gymnázium Hladnov  69:45 a 59:51

Šárka Ševčíková“ v sobotu 21. 11. 2015 jsme se utkali s týmem Hladnova. Oba zápasy shrnu najednou. Byl to boj. Soupeř hrál velmi agresivně. Některé zákroky hráčů z Hladnova by se daly považovat za bezesporu nesportovní a zcela úmyslné. Můžeme považovat za velké štěstí, že se nikomu z našich hráčů nic nestalo. Bez „krveprolití“ na naší straně se to ovšem neobešlo. Celkem nám dalo zabrat, dostat se do herní pohody a nenechat se vystresovat neustálým řvaním hladnovského trenéra. Co ještě dodat? První zápas jsme zvládli o něco lépe než ten druhý. 100 % výkon jsme ani omylem nepodali a stále děláme velké množství chyb. Obě výhry jsou doma a jedeme dál.  


Hodnotíme vítězný víkend

Přihlášení