K mládeži přichází další zkušená trenérská osobnost, Libor Vlk

22.8.2017

Z Karviné přichází velmi zkušený trenér, který již v minulosti v našem klubu působil jako asistent v minižákovských a v žákovských kategoriích a dosáhl zde několika úspěchů, mezi které můžeme řadit 3. místo na NF U12, 10. místo v ČR U14 atd. Poté se vrátil na pár let do své rodné Karviné, kde měl na starost kategorie U11 a U12, aby se po čase opět vrátil k nám, tentokráte ale již jako hlavní trenér U12 Poruba a kvalifikačního výběru U11.

O jeho trenérském umění vypovídá i výkonnost jeho dvou synů, kteří pod ním hráčsky vyrůstali a již několik let nastupují v našem klubu. Starší Dalibor si pod hlavičkou NH Ostrava zahrál i mládežnickou Euroligu a už dva roky je členem širšího výběru reprezentace ČR. O tři roky mladší Matyáš se v minulé sezóně stal mistrem ČR v kategorii U12, kde byl dokonce vyhlášen hráčem finálového utkání. Oba patří k leaderům svých kategorií.

Komentář Jakuba Hubáčka, trenéra U12 Centrum, na příchod kolegy z minulých let:

Jsem rád, že s námi bude Libor trénovat. Spolupracovali jsme spolu už dva roky v Karviné a práce s ním mě baví. K dětem je přísný, ale spravedlivý zároveň. Chce po nich maximum na hřišti a chce vychovávat dobré budoucí basketbalisty. Pro kluky je to určitě jen dobře, že je bude trénovat.

Komentář Jana Florčíka, hráče U12 Poruba, na příchod jeho nového trenéra:

Pan trenér Vlk je dobrý, hodný a líbí se mi. Tréninky s ním mě baví, trénujeme hodně hru 1:1, dále dribling a přihrávky. Myslím si, že v sezóně nás povede určitě správně, naučí nás spousty nových věcí a snad něco velkého vyhrajeme.

https://youtu.be/Nigc4NQwM7Y


K mládeži přichází další zkušená trenérská osobnost, Libor Vlk

Přihlášení