Soustředění Žimrovice!!

18.7.2019

základní informace pro oba turnusy!!!

V termínu 4.8.- 9.8. a 11.8. - 16.8. 2019 proběhne v Areálu Dobré pohody tradiční letní basketbalové soustředění.

Sraz vždy v neděli do 15.00 hod v Žimrovicích, dopravu na místo určení si rodiče zajišťují sami - individuálně lze domluvit odjezd od Tatranu cca ve 14.00 hod - počet míst je omezen. (první tréninková jednotka začíná v 16.00 hod) 

S sebou: sportovní věci do haly i na ven, oblečení pro teplé i chladnější dny, míč velikost č.5,(kdo má se starších kluků vel.7 vlastní ať vezme sebou)  lahev na pití, švihadlo, tenisový míček, plavky, oblečení na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, kapesné dle uvážení. Potvrzení o bezinfekčnosti a Souhlas s ošetřením - ke stažení na našich stránkách, kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii) pokud někdo užívá léky nebo potřebuje nějaký zvláštní stravovací režim nutno nahlásit při příjezdu trenérovi. Po celou dobu pobytu je zajištěna celodenní penze včetně pitného režimu. Začínáme večeří a končíme obědem. Odjezd ze soustředění je vždy v pátek okolo 16.00 hod. Po domluvě i dříve.

důležité: zejména pro rodiče mladších kategorií necháváme na zvážení, zda dětem dáte k dispozici mobilní telefon. V průběhu let se nám osvědčilo telefon vůbec nedávat, děti to zbytečně znérvózňuje, pak nám pláčou a teskní po domově :-) :-) , pokud budete cokoliv potřebovat jsme vám plně k dispozici ve večerních hodinách, pokud se rozhodnete, že dětem mobil přece jen dáte, bude jim dán k dispozici v době osobního volna ve večerních hodinách, pak opět odebrán a uschován u trenérů. 

místo ubytování: www.arealdobrepohody.cz

Pokud budete potřebovat cokoliv zkonzultovat pište na email: ikupca@centrum.cz nebo volejte 733 512 694 

Těšíme se na Vás

tým trenérů BK NH Ostrava z.s.

Info k soustředění kategorie U14 až U19 v Šumperku 11.8.- 16.8.2019 bude sděleno klukům na tréninku, který začíná 5.8. 2019.  viz rozpisSoustředění Žimrovice!!

Přihlášení