U14 - hodnocení Brno

6.2.2016

Vážení fanoušci,

omlouvám se za pozdní příspěvěk z důvodu mé nemoci.

Teď už k samotným zápasům...

V sobotu jsme odehráli zápas na palubovce JBC. Už v šatně jsem cítil energii z kluků. Pro nás trenéry to byla dobrá zpráva. I rozcvičování mělo náboj. Na soupěre jsme vletěli a od začátku utkání jsme diktovali tempo hry. Na klucích šlo vidět, źe se opravdu tou hrou baví. Hlavně naši hru zdobila obrana, doskok a následný útok, který si kluci užívali. Nakonec jsme JBC jasně přehráli o 27 bodů.

V neděli jsme nastoupili v BŠM. To, co jsem cítil z kluků v sobotu, v neděli jak by nebylo. Kluci na mě působili, jak kdyby ani na zápase nechtěli být. I přesto, jsme v poločase vedli o 3 body, kdy nás držel ve hře bodový přísun Kryštofa. Do druhé půle jsme nastoupili v nejsilnější možné sestavě. Čekali jsme, že kluci na vážou na sobotní třetí čtvrtinu. Naopak naší hře chyběl pohyb a celkově chuť do hry. Soupeř nám odskočil na 12 bodů. Čtvrtou čtvrtinu jsme pokračovali v naší nechuťi do hry. Až posledních 5 minut do konce jsme začali bojovat o výsledek. Nakonec jsme utkání zdramatizovali, kdy se v koncovce trefil Kryštof za 3body a bylo to pouze o 3. Nakonec BŠM odhazovali TH a vyhrálo zápas o 6 bodů.

Nutno si uvědomit, že BŠM bylo k poražení, ale s takovým přístupem neporazíme nikoho!!! Stále máme o co hrát a já doufám, že naše touha po vítězství bude mnohem větší.

Jestě bych chtěl pochválit Filipa Čadu za obrovské nasazení do hry. Z Filipa si vemte, pánové, příklad!!!

Děkuji rodičům a všem ostatním, co nás stále podporují. Já klukům stále věřím!!!


U14 - hodnocení Brno

Přihlášení