Úvodní slovo pořadatele

Vážení sportovní přátelé, hráči, trenéři,


jménem Basketbalového klubu Nová Huť Ostrava bych Vás rád přivítal v Ostravě na Mistrovství České republiky starších žáků do patnácti let. Za celý kolektiv jsme velice rádi, že po dvou neodehraných "Covid" sezónách můžeme právě u nás v Ostravě uspořádat tento pomyslný vrchol sezóny, na který všichni hráči tak urputně trénovali...

Věříme, že po celou dobu turnaje budete nadmíru spokojeni s jeho organizací, kdy o hráče bude postaráno ve čtyřhvězdičkovém hotelu v centru města, snídaně pak budou přímo na hale Tatran a obědy, večeře v restauraci J.R.Levsky. Veškeré toto zázemí je v docházkové vzájemné vzdálenosti do 4 minut chůze. Zveme Vás také do spodní VIP místnosti, kde je pro všechny fanoušky připraveno posezení. V průběhu utkání se pak navíc budeme snažit uskutečňovat doprovodný program a soutěže pro zúčastněné.

Zveme Vás také na slavnostní přivítání všech účastníků, které se uskuteční na konci prvního hracího dne.

Doufáme, že společně vytvoříme tu správnou sportovní atmosféru, pod níž se bude hráčům skvěle hrát, budeme fandit ve stylu fair-play a potleskem za hezkou akci oceníme nejen naše, ale také hráče soupeře :-)

Kdyby jsme náhodou nebyli s čímkoli během turnaje spokojeni, neváhejte se, prosím, obrátit kdykoli přímo na mě, nebo na někoho z organizátorů akce. Jsem si jist, že se budeme snažit pro Vás udělat vše, co bude v našich silách.


S úctou a pozdravem

Marek Stuchlý

předseda BK NH Ostrava z.s.

Přihlášení