Mikuláš 2014

Přátelé, kamarádi, rodiče a naši nejmenší,

chtěl bych Vám všem touto cestou poděkovat za vytvoření výborné, úžasné a fascinující atmosféry, kterou jsme společně zažili dne 30. 11.2014 na Velkém Mikulášském dni.

Velmi Vám děkuji za důvěru k našemu klubu a za to, že jste si v neděli udělali čas právě na tuto naší akci. Jsem velice rád, že jsme se společně pobavili, zasmáli a rozdali i trochu dětské radosti, která je pro nás tím nejcennějším.

Na tomto velkém dni se kromě našich nejmenších, kterých bylo přes 140, podíleli i naši pomocníci z VŠP, kteří byli v mých očích úžasní.

V propagaci klubových předmětů děkuji firmě MIDOS, ke které mám velikou úctu. Touto cestou bych jim všem velmi rád poděkoval a přeji si, aby si vychutnali ten pocit dobře odvedené práce, úspěchu a chvály, které se v dnešní době moc nedostává.  

Moc si vážím podpory z řad rodičů a sponzorů, díky kterým jsme mohli odměnit naše soutěžící Mikulášskou nadílkou. Děkuji!

Moc bych si přál, aby jste nám i nadále byli nakloněni, abychom společně zažili ještě více takových událostí, více zábavy a společné radosti. Toto je cílem a snahou nejen mou, ale i celého chlapeckého klubu NH BK FLAMES Ostrava a dívčího klubu SBŠ Ostrava

Marek Stuchlý 

Komentáře

§ Je zakázané používať jakékoli hanlivé a vulgární výrazy. Při jejich používání
Vám bude omezený přístup na server, děkujeme za pochopení.

Ostrava!!! Moravskoslezský kraj Moravska Ostrava a přívoz Ostrava Poruba Slezská Ostrava ČUS MŠMT
Nadace OKD Bonver ČSAD Konica Minolta Revitex LandRover SMS Fairplay
Krásno Minibasketbal Czech basketball federation Šumavský pramen Mercure hotel PORG Knossos
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava Hotel na Kafkové NHBasket

Přihlášení