Naši trenéři


Kontakt na trenéry

Ing. Peter Bálint

Ing. Peter Bálint / Šéftrenér klubu, šéftrenér basketbalového centra mládeže,
E-mail: peterbask@hotmail.com
Telefon: +420 776 336 131
Licence: Trenérská licence "A"
Hlavní trenér: U14, U19, asistent U17extr.,muži"B", asistent "A" muži NH

Bc. Marek Stuchlý

Bc. Marek Stuchlý / hlavní trenér sportovního střediska mládeže
E-mail: marekstuchly@seznam.cz
Telefon: +420 732 498 811
Licence: Trenérská licence "B"
Hlavní trenér: U13, asistent U12 MOaP, U12 Poruba
Trenérské působení: BK NH Ostrava, BK NH Flames Ostrava
Info: Marek Stuchlý trénuje od svých šestnácti let a v současnosti působí u mnižákovských kategorií BK NH Ostrava, s kterými vybojoval již čtyři mistrovské tituly, třetí místo z turnaje Akademií v Budapešti a další ocenění z mezinárodních i českých turnajů. Marek se také pravidelně účastní stáží, kempů, seminářů mimo svůj mateřský klub.
Záliby: Basketbal

Mgr. Michal Černík

Mgr. Michal Černík
E-mail: michal.cernik@sportgym-ostrava.cz
Telefon: +420 606 733 111
Licence: trenérská licence "A"
Hlavní trenér: U17 ext., asistent U19,
Trenérské působení: BK NH Ostrava, BCM Ostrava, NH Ostrava (muži), reprezentace U18
Info: Michal Černík má za sebou mnohaletou trenérskou praxi v týmech NH Ostrava. Kromě mládežnických kategorií působil také jako asistent v nejvyšší mužské soutěži pod vedením Františka Róna (bývalého trenéra NH muži, nyní v pozici metodika Slovenského basketbalového svazu) a získal také angažmá jako reprezentační trenér kategorie U18. V současnosti působí jako šéftrenér klubu NH Ostrava, kde jak metodicky, tak trenérsky zabezpečuje chod nejvyšších dorosteneckých kategorií. Mezi jeho největší trenérské úspěchy patří nedávný zisk druhého místa v kategorii U17 na MČR.
Záliby: Basketbal, rodina,přátele,syn Niklas

Mgr. Petr Šupol

Mgr. Petr Šupol
E-mail: petr.supol@post.cz
Telefon: +420 608 110 344
Licence: Trenérská licence "A"
Hlavní trenér: U15, asistent U14
Záliby: Basketbal, rodina, vzdělávání

Mgr. Jan Straka

Mgr. Jan Straka
E-mail: naj.akarts@gmail.com
Telefon: 775192584
Licence: Trenérská licence "B"
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=5uGHHbqZ88E&feature=youtu.be
Hlavní trenér: U15-17, muži B, asistent U19,
Trenérské působení: TJ Šumperk, SBŠ Ostrava, BK NH Ostrava
Info: Trenér Honza Straka má za sebou několikaleté působení v ženském basketbale, kde již působil ve všech kategoriích. V minulosti se angažoval také jako hlavní trenér dorostenecké extraligy a jako asistent trenéra v nejvyšší ženské basketbalové lize. Od sezóny 2017/18 nově působí jako šéftrenér sportovního střediska mládeže chlapeckých žákovských soutěží BK NH Ostrava.
Záliby: Basketbal, cyklistika, zábava, dobré jídlo a pítí

Marek Stuchlý

Marek Stuchlý
E-mail: marekstuchly@seznam.cz
Telefon: +420 603 877 855
Licence: Trenérská licence "C"
Hlavní trenér: U9 MOaP, U10 MOaP, U11 Slezská, U9, U10 Poruba
Trenérské působení: BK NH Ostrava, BK NH Flames Ostrava, NH Ostrava muži "A tým"
Info: Marek Stuchlý jako aktivní hráč působil v týmech NH Ostrava, BK Opava, BK Orli Prostějov. Od svých 17 let reprezentoval ČR a stal se tak historicky jedním z nejmladších reprezentantů. Drží první místo v počtu nastřílených bodů v historii samostatné ČR a zároveň sedmé místo v historických tabulkách československého basketbalu. Za svůj život zvládl v nejvyšší mužské soutěži nastřílet 9513 bodů. Je dvojnásobným mistrem ČR, 4 x bronz ČR, sedminásobnou nominaci na All - Star výběry ČR. Jako aktivní hráč začal svou kariéru v rodném Šumperku, později působil v Ostravě, v Opavě (které dopomohl k dvojnásobnému titulu mistra ČR) a v Prostějově. Z Prostějova se pak vrátil zpět do Ostravy, kde se po pěti sezónách rozhodl ve 37 letech ukončit profesionální hráčskou kariéru. Po ukončení profesionální hráčské kariéry ihned přesedlal na trenérskou dráhu, kde se již v další sezóně stal asistentem nejvyšší mužské soutěže. Právě tuto sezónu si pak ještě navíc připsal další bronzovou medaili ČR, tentokrát již jako trenér. Posléze se stal předsedou mládeže NH Ostrava z.s., které nyní navrací její dřívější slávu.
Záliby: Basketbal, děti, zahrada, relax

Jakub Hubáček

Jakub Hubáček
E-mail: jakubhubacek2@seznam.cz
Licence: Trenérská licence "C"
Youtube: https://youtu.be/qlJXZbDoVWc
Hlavní trenér: U12 MOaP, asistent U11 MOaP
Trenérské působení: TJ Sokol Karviná, BK NH Flames Ostrava
Info: Jakub Hubáček působí v NH od sezóny 2017/18, ale již v sezóně předchozí byl vybrán na pozici asistenta trenéra kategorie U12 na NF v Plzni, kde získal titul mistra ČR. Na tento úspěch navázal i v sezóně další, kdy v pozici asistenta dopomohl k třem minižákovských titulům. Jakub je studentem Ostravské univerzity a zároveň stálým hráčem vyšších mužských soutěží.
Záliby: Basketbal, studium, přátelé

Libor Vlk

Libor Vlk
E-mail: vlkl@seznam.cz
Telefon: +420 603 965 782, +420 724 502 512
Licence: Trenérská licence "C"
Youtube: https://youtu.be/Nigc4NQwM7Y
Hlavní trenér: U12 Poruba, U11 Poruba
Trenérské působení: TJ Sokol Karviná, BK NH Ostrava, BK NH Flames Ostrava
Info: Libor Vlk již v minulosti trénoval jako asistent naše žákovské týmy a získal s nimi mnoho ocenění (3. místo NF, postup na MČR U13) Od sezóny 2017/18 se vrací zpět do NH, aby navázal na své předešlé úspěchy, což se mu podařilo v barvách NH, získal již tři minižákovské tituly a další ocenění na poli českém i mezinárodním.
Záliby: Basketbal, rodina, syn Dája a Maty

Mgr. Dominika Turčeková

Mgr. Dominika Turčeková
E-mail: turcekovadominika@seznam.cz
Telefon: +420 734 738 106
Licence: Trenérská licence "C"
Hlavní trenér: U11 MOaP, asistentka U10 MOaP
Trenérské působení: BK NH Flames Ostrava
Info: Dominika Turčeková je nedávnou absolventkou magisterského studia na Pedagogické fakultě Ostravské univerzity. Jako hráčka prošla všemi nejvyššími dorosteneckými kategoriemi. V současnosti je hlavní trenérkou BK NH Flames Ostrava s pravidelně se ze svým týmem účastní Národního finále v této kategorii.
Záliby: Basketbal, běhání, přátelé,rodina

Martin Vala

Martin Vala
E-mail: martin.vala@seznam.cz
Telefon: +420 607 072 842
Hlavní trenér: asistent U14,U15

Hana Lichá

Hana Lichá
E-mail: lichahana@seznam.cz
Telefon: +420 608 424 248
Licence: Trenérská licence "C"
Hlavní trenér: asistent U9 Poruba, U10 Poruba,
Trenérské působení: BK NH Flames Ostrava
Info: Hana Lichá je bývalá úspěšná hráčka ženského basketbalu a na svém kontě má několik startů v nejvyšších dorosteneckých ligách. V současnosti je hlavní trenérkou BK NH Flames Ostrava
Záliby: Basketbal, práce, rodina, synové Honza a Vojta

David Arabasz

David Arabasz / kondiční,atletický a mentální coach
Telefon: +420 776 255 158
Licence: atletická trenérská licence
Info: David má za sebou bohaté atletické zkušenosti, kdy sám se věnuje atletice již od svých 10 let a za svou kariéru má údajně naběháno přes 75 000 kilometrů. Také je několikanásobným mistrem ČR, držel český rekord na 1500m překážek, byl účastníkem mistrovství světa v krosu a 3x se účastnil hlavního závodu Zlatá tretra. Jako trenér se podílel například na úspěchu Rugby Havířov (3. místo MČR), Americký fotbal Havířov (mistři ČR), FK Hlučín (fotbal, druhá liga), AZ Havířov (hokej), FK Karviná (fotbal, v sezóně postupu do nejvyšší fotbalové ligy). Individuálně, mimo jiné, připravoval například sportovní střelkyni Sáru Karasovou, pravděpodobně účastnici budoucích OH. V následujících sezónách se bude starat o všestrannou přípravu našich borců od kategorie U11 až po U19, kde povede své tréninkové jednotky a bude spolupracovat s hlavními trenéry týmů na rozvoji jednotlivých hráčských potenciálů.
Záliby: Fitness, sport všeho druhu, rodina,přátele,syn Maty

Mgr. Ivana Kupková

Mgr. Ivana Kupková / kondiční trenér,protažení, uvolnění a relaxační techniky
E-mail: ikupca@centrum.cz
Telefon: +420 733 512 694
Licence: Certifikát výživového poradce, licence instruktora spinning,walking, fitness
Trenérské působení: BK NH Ostrava, BK NH Flames Ostrava, Fitcentra v Ostravě
Info: Naše kondiční trenérka Ivana Kupková vystudovala Ostravskou univerzitu, pedagogickou fakultu, obor učitelství s aprobací tělesná výchova-občanská nauka. Od roku 2000 působí jako učitelka na SŠ technické a dopravní ve Vítkovicích. Jako bývalé sportovkyni, která se přes 20 let věnovala aktivně házené na vrcholové úrovni, jí myšlenka aktivního života a zdravého životního stylu není cizí. V současné době, kromě působení v klubu NH , vede jako instruktor hodiny spinnigu a walkingu v ostravských fitcentrech. V roce 2011 absolvovala kurz výživového poradce v Holešově a stala se certifikovaným poradcem zdravého životního stylu.
Záliby: Fitness, zdravý životní styl, smích, syn Jeník

Kontakt na lékaře klubu - maséry

MUDr. Vladimír Dvořák

MUDr. Vladimír Dvořák / Lékař klubu
Telefon: +420 723 136 163
Trenérské působení: Odborný lékařský dohled u všech týmů BK NH Ostrava, BK NH Flames Ostrava a NH (muži), samostatná lékařská praxe v "Modrém pavilonu" v Ostravě, chirurgická ambulance
Info: MUDr. Vladimír Dvořák má mnohaleté zkušenosti v oboru chirurgie a stal se tak uznávaným specialistou ve svém oboru. Po dohodě s hlavními trenéry všech kategorií je k dipozici hráčům, kteří jeho péči potřebují.

Pavel Dudziak

Pavel Dudziak / Masér klubu
E-mail: pdudziak@email.cz
Telefon: +420 604 866 121
Trenérské působení: BK NH Ostrava
Info: Pavel Dudziak je profesionální masér působící u "A týmu" NH. Po konzultaci s hlavními trenéry je k dispozici také pro hráče našich žákovských a dorosteneckých kategirií. Dále pak zajišťuje kompletní regeneraci a uvolnění hráčů pro náročných hracích víkendech. Pavel v minulosti působil také jako masér fotbalového klubu Baník Ostrava.

Přihlášení