FIBA STEEL CUP 2019

1.9.2019

Druhý turnaj tentokráte pro kategorii U14 a U15 startuje již v pátek 6.9. 2019 rozpis celého turnaje naleznete zde:


56. Steel cup 2019 kat.U14, U15


Hala Tatran:                                                                                     Hala VŠB Hladnov:

06. 09. 2019

08.30h BK NH Ostrava – Grizzlies Plzeň (U14)         

10:00h  TRÉNINK MUŽI „A“     

11:15h  SAM Brno - MBA Prievidza (U14)                            11:15h BCM Olomouc – Zsiros A.Kobánya (U14) 

12:45h  BK NH Ostrava – Tarnowskie Gory (U15)               12:45h Tygři Praha–BK Syn. Pardubice (U15)

14:15h  Gim. B. Wroclaw – Spišská Nová Ves  (U15)          14:15h BK Opava – SAM Brno (U15) 

15:45h Grizzlies  Plzeň  – Zsiros A.Kobánya (U14)             15:45h MBA Prievidza  - BK NH Ostrava (U14) 

17:00h TRÉNINK MUŽI „A“                                                  17:15h BCM Olomouc - SAM Brno (U14)

18:45h Tarnowskie Gory - BK Synthesia Pardubice (U15)   18:45h BK NH Ostrava – Tygři Praha (U15) 

20:15h SAM Brno – Gim. B.Wroclaw (U15)                          20:15h BK Opava - Spišská Nová Ves  (U15)  

   

07. 09. 2019   

08:15h Zsiros A. Kobánya –MBA Prievidza (U14)                 08.00h SAM Brno - BK NH Ostrava (U14)

09:45h TRÉNINK MUŽI „A“                                                    09:30h BCM Olomouc - Grizzlies Plzeň (U14) 

11.00h Tarnowskie Gory –  Tygři Praha (U15)                       11:00h BK NH Ostrava– BK Syn.Pardubice(U15) 

12:30h  Spišská Nová Ves  – SAM Brno (U15)                     12:30h BK Opava – Gim. B. Wroclaw (U15)

14:00h  BK NH Ostrava - Zsiros A. Kobánya (U14)              14:00h MBA Prievidza - BCM Olomouc (U14)

15:30h SAM Brno - Grizzlies Plzeň (U14)                             15:30h o 5. – 8. Místo 4A – 3B (U15) 

17:00h TRÉNINK MUŽI „A“                                                   17:00h o 5. – 8. Místo 3A – 4B (U15  . 

18:30h SEMIFINÁLE  1A – 2B (U15)                                    18:30h SEMIFINÁLE  2A – 1B (U15)

 21:00h Posezení s trenéry 


08. 09. 2019

08:15h MBA Prievidza  - Grizzlies Plzeň  (U14)                    08:15h  o 7. místo dle odjezdu Par. a  Prahy (U15)

09:45h Trénink muži                                                              09:45h  o 5. místo dle odjezdu Par. a  Prahy (U15)

11:00h  SAM Brno - - Zsiros A. Kobánya (U14)                    11:15h  o 3. místo dle odjezdu Par. a  Prahy (U15)

12:30h  FINÁLE  místo dle odjezdu Par. a  Prahy (U15)

14:00h BCM Olomouc - BK NH Ostrava (U14)

   

15:30h Slavnostní zakončení turnaje     


FIBA STEEL CUP 2019

Přihlášení