INFO U13, U12 (rozlučka, schůzka, tréninky, soustředění, atd.)

11.6.2017

Jelikož se většina kluků z kategorií U12, U13 bude účastnit streetbalu v Hlučíně, tak jsme se již s některými rodiči dopředu domluvili, že rozlučka se sezónou pro kategorie U13, U12 proběhne v sobotu 24. 6. na hlučínské štěrkovně od 14:00 do večerních hodin. Pro kluky je domluven táborák, občerstvení v blízké restauraci a sportovní vyžití (více v mailu od jedné z maminek). Zde si také můžeme navíc upřesnit náležitosti pro další sezónu, nebo se mě můžete doptat na jiné potřebné info, jak z trenérského, tak z hlediska vedení klubu, pokud bude třeba.

Všechny kluky, kteří již ví, že příští rok budou hrát za tým ŽL U14 nebo U13 pod mým vedením a nejsou ještě přihlášeni na soustředění v Žimrovicích (6. - 11. srpen), prosím, aby se co nejdříve dohlásili. Soustřední je povinné, kemp je nepovinný.

Tento týden také ukončíme tréninkový plán této sezóny (tudíž tento týden tréninky naposledy dle rozpisu) a na přípravu na další sezónu se sejdeme až na soustředění. Po soustředění již také normálně trénujeme dle prázdninového rozpisu pro dané kategorie, tudíž prosím všechny rodiče U13, U14, aby již kluky uvolnili pro nutnou každoroční tréninkovou předsezónní přípravu (prodloužené víkendy o prázdninách budou samozřejmě volné).

Tréninkový plán na příští sezónu se ještě tvoří, nicméně je již téměř jasné, že nadcházející U14 bude trénovat většinu tréninků na Tatranu (nejdříve od 4), zatímco nadcházející U13 bude trénovat na ZŠ v centru nebo na KTVS-VŠB (Hladnov), také nejdříve od 16:00. 

Nejlepší z ročníku 2006 budou mít 1x týdně společný trénink, kvůli průběžné přípravě na kvalifikace U12, pod mým vedením. Tento společný trénink bude pro vybrané nad rámec tréninkového plánu U13, U12 Poruba a U12 Centrum.

V případě jakýchkoli dalších nejasností pište/volejte 732 498 811.

INFO U13, U12 (rozlučka, schůzka, tréninky, soustředění, atd.)

Přihlášení