Již třetí posila do trenérského týmu BK NH Ostrava - Jakub Hubáček

9.8.2017

Markem Sochackim a Honzou Strakou posilování trenérského týmu nekončí, dalším příchozím je talentovaný trenér z Karviné Jakub Hubáček, který je současně i stále aktivním hráčem. Jakub své trenérské zkušenosti začal sbírat v klubu TJ Sokol Karviná, jeho druhým působištěm se stává právě náš klub, kde měl možnost ukázat své schopnosti již v minulé sezóně, kdy se zúčastnil NF U12 a zároveň se tak stal mistrem České republiky v této kategorii.

Kuba je také stále aktivním hráčem basketbalu ve vyšších mužských soutěžích, zde okusil i první mužskou ligu, kde každý zápas sbíral 8 bodů a nastupoval v průměru 24 minut na zápas. Od následující sezóny bude působit v druhé lize týmu TJ Start Havířov.

Jakub k nám přichází na pozici hlavního trenéra kategorie U12 Moravská Ostrava a Přívoz a současně bude také působit v pozici individuálního trenéra tohoto týmu. Mimo tyto povinnosti bude působit na kvalifikaci U11 v roli asistenta.


Komentář Marka Stuchlého na příchod nového trenéra:
MS: Kuba jednoznačně prokázal své kvality již na NF v Plzni a mám velkou radost, že naši nabídku na post hlavního trenéra nakonec přijal a rozšíří tak naše řady. Je to velmi talentovaný, učenlivý a schopný člověk, který bude jistě pro náš klub velkým přínosem a pro něj to bude další příležitost zdokonalit se a navázat na své jak hráčské, tak trenérské úspěchy.

Komentář Richarda Dobeše, hráče U12 MOaP, na svého nového trenéra: Kuba je dobrý trenér, dobře trénuje a tréninky s ním mě baví. Jde hodně do detailu, naučí nás věci správně, přesně tak, jak se mají dělat. Dokáže být jak kamarádský, tak přísný, třeba když se někdo baví, nebo nedělá co má.

Videorozhovor s Jakubem Hubáčkem v odkazu níže:

https://youtu.be/qlJXZbDoVWc


Již třetí posila do trenérského týmu BK NH Ostrava -  Jakub Hubáček

Přihlášení