Kompletní přehled útkání

Připravované zápasy

Datum Jméno domácích Skóre Jméno hostů Čas utkání Místo utkání

Odehrané zápasy

Datum Jméno domácích Skóre Jméno hostů Čas utkání Místo utkání
13.5.2017 BK Labrador Ostrava - : - NH Flames Muži OP hala Tatran
29.4.2017 NH Flames Muži OP - : - BK Krnov hala Tatran
22.4.2017 Sokol Karviná - : - NH Flames Muži OP hala Karviná
9.4.2017 NH Flames U15 - : - BC Vysočina hala Tatran
8.4.2017 TJ Slavia Kroměříž - : - NH Flames U17 OP hala Kroměříž
8.4.2017 NH Flames U15 - : - BK Žabovřesky hala Tatran
8.4.2017 NH Flames Muži OP - : - Frenštát pod Radhoštěm hala Tatran
2.4.2017 NH Flames U14 - : - Tygři JBC Brno hala Tatran
1.4.2017 NH Flames U14 - : - SAM BŠM Brno hala Tatran
1.4.2017 NH Flames U17 OP - : - Snakes Ostrava B hala Tatran
1.4.2017 BK Příbor - : - NH Flames U12 hala Příbor
26.3.2017 BK Jiskra Kyjov - : - NH Flames U15 hala Kyjov
25.3.2017 NH Flames U11 Poruba - : - Snakes Ostrava B hala tatran
25.3.2017 TJ Slavia Kroměříž - : - NH Flames U15 hala Kroměříž
25.3.2017 NH Flames U11 centrum - : - SBŠ Ostrava Hala Tatran
25.3.2017 NH Flames U13 - : - BK Příbor Hala Tatran
24.3.2017 BK Opava - : - NH Flames Muži OP 20:10 hod hala Opava
19.3.2017 BK Opava - : - NH Flames U14 hala Opava
19.3.2017 NH Ostrava U17 extraliga - : - BA Sparta Praha hala Tatran
19.3.2017 BK Příbor - : - NH Flames U12 hala Příbor
18.3.2017 Orli Prostějov - : - NH Flames U14 hala Prostějov
18.3.2017 NH Ostrava U17 extraliga - : - BA Nymburk hala Tatran
18.3.2017 Start Havířov - : - NH Flames U17 OP hala Havířov
18.3.2017 NH Flames U12 - : - Snakes Ostrava Hala Tatran
18.3.2017 BK Opava - : - NH Flames U12 hala Opava
12.3.2017 NH Flames U13 - : - BK Opava Hala Tatran
11.3.2017 NH Flames Muži OP - : - VSK VŠB Ostrava hala Tatran
11.3.2017 Snakes Ostrava - : - NH Flames U13 hala Snakes
11.3.2017 NH Flames U13 - : - BK Příbor
5.3.2017 NH Flames U14 - : - BC Vysočina hala Tatran
5.3.2017 NH Ostrava U17 extraliga - : - Orli Prostějov hala Tatran
4.3.2017 NH Flames U14 - : - BK Sojky Pelhřimov hala Tatran
4.3.2017 BK Gymnázium Hladnov - : - NH Flames U11 Poruba hala Hladnov
4.3.2017 NH Ostrava U17 extraliga - : - BK Synthesia Pardubice B hala Tatran
4.3.2017 NH Flames U17 OP - : - BK Příbor hala Tatran
4.3.2017 Snakes Ostrava B - : - NH Flames U11 centrum hala Snakes
4.3.2017 NH Flames U12 - : - BC Nový Jičín Hala Tatran
26.2.2017 SK Bruntál - : - NH Flames U15 hala Bruntál
25.2.2017 NH Flames U11 Poruba - : - SK Bruntál hala tatran
25.2.2017 NH Flames U15 - : - SK Bruntál hala Tatran
25.2.2017 Snakes Ostrava - : - NH Flames Muži OP hala Snakes
25.2.2017 NH Flames U11 centrum - : - BK Gymnázium Hladnov
25.2.2017 SBŠ Ostrava - : - NH Flames U13 hala SBŠ
19.2.2017 NH Flames U14 - : - Snakes Ostrava hala Tatran
19.2.2017 Slavoj Litoměřice - : - NH Ostrava U17 extraliga hala Litoměřice
18.2.2017 Snakes Ostrava - : - NH Flames U14 hala Snakes
18.2.2017 Kondoři Liberec - : - NH Ostrava U17 extraliga hala Liberec
18.2.2017 BK Gymnázium Hladnov - : - NH Flames U17 OP hala Hladnov
18.2.2017 BK Gymnázium Hladnov - : - NH Flames U12 hala Hladnov
12.2.2017 BK Žabovřesky - : - NH Flames U15 hala Brno
11.2.2017 BK Opava - : - NH Flames U11 Poruba hala Opava
11.2.2017 BC Vysočina - : - NH Flames U15 hala Jihlava
11.2.2017 SK Bruntál - : - NH Flames U11 centrum hala Bruntál
11.2.2017 NH Flames U13 - : - BC Nový Jičín Hala Tatran
5.2.2017 SAM BŠM Brno - : - NH Flames U14 hala Brno
5.2.2017 NH Ostrava U17 extraliga - : - Sokol Pražský hala Tatran
4.2.2017 Tygři JBC Brno - : - NH Flames U14 hala Brno
4.2.2017 NH Ostrava U17 extraliga - : - USK Praha hala Tatran
4.2.2017 NH Flames U17 OP - : - BK Gymnázium Hladnov hala Tatran
4.2.2017 NH Flames U11 centrum - : - BK Opava Hala Tatran
29.1.2017 NH Flames U15 - : - TJ Slavia Kroměříž hala Tatran
28.1.2017 NH Flames U11 Poruba - : - NH Flames U11 centrum hala Tatran
28.1.2017 NH Flames U15 - : - BK Jiskra Kyjov hala Tatran
28.1.2017 NH Flames Muži OP - : - BC Nový Jičín hala Tatran
28.1.2017 NH Flames U11 Poruba - : - NH Flames U11 centrum Hala Tatran
28.1.2017 Snakes FM - : - NH Flames U13 hala Snakes
22.1.2017 NH Flames U14 - : - Orli Prostějov 12.00 hod hala Tatran
22.1.2017 BK Lokomotiva Plzeň - : - NH Ostrava U17 extraliga 10.30 hod hala Plzeň
22.1.2017 NH Flames U12 - : - BK Opava 10.00 hod Hala Tatran
21.1.2017 NH Flames U14 - : - BK Opava 13.00 hod hala Tatran
21.1.2017 Sokol Sršni Písek - : - NH Ostrava U17 extraliga 15.00 hod hala Písek
21.1.2017 NH Flames U12 - : - BK Příbor 9.00 hod Hala Tatran
21.1.2017 Snakes Ostrava - : - NH Flames U12 17.00 hod hala Snakes
15.1.2017 Snakes Ostrava - : - NH Flames U19 DL hala Snakes
15.1.2017 NH Flames U11 centrum - : - Snakes FM 12.30 hod Hala Tatran
15.1.2017 BK Opava - : - NH Flames U11 centrum 16.30 hod Hala Opava
15.1.2017 Snakes Ostrava - : - NH Flames U13 hala Snakes
14.1.2017 Sokol Karviná - : - NH Flames U19 DL 17.00 hod hala Karviná
14.1.2017 NH Flames Muži OP - : - BK Labrador Ostrava hala Tatran
14.1.2017 BK Příbor - : - NH Flames U13 Hala Tatran
14.1.2017 BK Opava - : - NH Flames U13 hala Opava
8.1.2017 BK Sojky Pelhřimov - : - NH Flames U14 9.00 hod hala Pelhřimov
8.1.2017 BA Nymburk - : - NH Ostrava U17 extraliga hala Nymburk
7.1.2017 BC Vysočina - : - NH Flames U14 15.00 hod hala Jihlava
7.1.2017 SBŠ Ostrava - : - NH Flames U11 Poruba hala Plzeňská
7.1.2017 BA Sparta Praha - : - NH Ostrava U17 extraliga hala Praha
7.1.2017 BK Krnov - : - NH Flames Muži OP hala Krnov
11.12.2016 NH Ostrava U17 extraliga - : - Snakes Ostrava 10.00 hod hala Tatran
11.12.2016 NH Flames U17 OP - : - TJ Slavia Kroměříž 12.00 hod hala Tatran
10.12.2016 NH Flames U14 - : - BK Opava 13.00 hod. hala Tatran
10.12.2016 Snakes Ostrava - : - NH Ostrava U17 extraliga 10.00 hod hala Dvorského
10.12.2016 NH Flames U12 - : - BK Příbor 9.00 a 11.00 hod hala Tatran
27.11.2016 NH Flames U14 - : - Snakes Ostrava 11.00 hod Hala Tatran
27.11.2016 BK Synthesia Pardubice B - : - NH Ostrava U17 extraliga 10.00 hod hala Pardubice
27.11.2016 Snakes Ostrava - : - NH Flames U17 OP 9.00 hod Hala Dvorského
26.11.2016 Orli Prostějov 85:71 NH Ostrava U17 extraliga 14.00 hala Prostějov
26.11.2016 Snakes Ostrava 40:80 NH Flames U14 11.00 hod Hala Dvorského
26.11.2016 BK Opava - : - NH Ostrava 18.00 hod hala Opava
21.11.2016 NH Ostrava - : - BK Děčín 20.15 hod hala Tatran
20.11.2016 NH Flames U15 - : - TJ Slavia Kroměříž 10.00 hod hala Tatran
20.11.2016 NH Flames U13 - : - SBŠ Ostrava 13.00 a 14.30 hod hala Tatran
19.11.2016 NH Flames U19 DL - : - BK Opava 12.30 hod hala Tatran
19.11.2016 NH Flames U15 - : - SAM BŠM Brno 14.30 hod hala Tatran
18.11.2016 NH Flames Muži OP - : - BK Opava 20.30 hod hala Tatran
18.11.2016 BK Příbor - : - NH Flames U14 17.00 hod Hala Příbor
17.11.2016 NH Flames U15 78:74 Snakes Ostrava 16.00 hod hala Tatran
13.11.2016 NH Ostrava U17 extraliga - : - Kondoři Liberec 10.00 hod hala Tatran
13.11.2016 NH Flames U14 90:36 Slávia Havířov 12.00 hod hala Tatran
13.11.2016 BK Opava - : - NH Flames U12 13.00 hod hala Opava
12.11.2016 NH Flames U14 97:24 BK Příbor 12.30 hod hala Tatran
12.11.2016 NH Flames U17 OP 110:54 Slávia Havířov 14.30 hod hala Tatran
12.11.2016 NH Ostrava - : - USK Praha 17.30 hod hala Tatran
12.11.2016 Snakes Ostrava 41:64 NH Flames U12 11.00 hod hala Opava
12.11.2016 NH Flames U12 - : - BK Příbor 13.30 hod hala Opava
9.11.2016 Slávia Havířov 23:91 NH Flames U14 16.30 hod hala Havířov
6.11.2016 NH Flames U15 48:68 BK Opava 9.00 hod Hala Tatran
6.11.2016 NH Flames U13 26:84 Snakes Ostrava 13.00 hod Hala Dvorského
6.11.2016 NH Flames U19 DL 82:66 Sokol Karviná 16.00 hod hala Tatran
5.11.2016 NH Flames U15 49:86 Ariete Prostějov 16.00 hod Hala Tatran
5.11.2016 NH Flames U19 DL 63:75 Snakes Ostrava 18.00 hod Hala Tatran
5.11.2016 NH Flames Muži OP 77:69 VSK VŠB Ostrava 17.00 hod hala VŠB
5.11.2016 NH Flames U13 30:64 BK Příbor 11.45 hod Hala Dvorského
5.11.2016 NH Flames U13 59:28 BK Opava 14.15 hod Hala Dvorského
5.11.2016 NH Ostrava 72:74 LIONS J.Hradec 18:00 Hala J.Hradec
31.10.2016 NH Ostrava 74:77 MMCITÉ Brno 18:00
30.10.2016 USK Praha 93:53 NH Ostrava U17 extraliga 10.00 hod Hala USK Praha
30.10.2016 BK Opava 49:45 NH Flames U14 9.00 hod Hala Opava
30.10.2016 NH Flames U12 100:10, 110:10 BK Gymnázium Hladnov 12.30 a 14.00 hod Hala Tatran
29.10.2016 Sokol Pražský 79:51 NH Ostrava U17 extraliga 15.00 hod Hala Sokol Pražský
29.10.2016 NH Flames U11 Poruba 26:40, 16:64 BK Opava 9.00 a 10.30 hod Hala Tatran
28.10.2016 Snakes Ostrava 78:61 NH Flames U15 10.00 hod Hala Dvorského
27.10.2016 BK Příbor 76:84 NH Flames U17 OP 18.00 hod Hala Příbor
26.10.2016 BK Opava 70:50 NH Flames U15 18.00 hod Hala Opava
26.10.2016 NH Ostrava U17 extraliga 61:81 Slavoj Litoměřice 12.00 hod Hala Tatran
23.10.2016 NH Flames U15 66:76 BK Žabovřesky 10.00 hod Hala Tatran
23.10.2016 BK Jiskra Kyjov 85:66 NH Flames U19 DL 10.45 hod Hala Kyjov
23.10.2016 BA Nymburk 98:64 NH Ostrava 17.00 hod Hala Nymburk
22.10.2016 TJ Slavia Kroměříž 89:69 NH Flames U19 DL 16.00 hod Hala Kroměříž
22.10.2016 NH Flames U15 87:78 BC Vysočina 15.00 hod Hala Tatran
22.10.2016 BK Opava 53:12 a 65:14 NH Flames U11 centrum 9.00 a 11.00 hod hala Opava
22.10.2016 BC Nový Jičín 13:60 a 26:58 NH Flames U13 9.00 a 10.30 hod Hala Nový Jičín
19.10.2016 SLUNETA Ústí nad Labem 77 : 63 NH Ostrava 18.00 hod Hala Ústí nad Labem
16.10.2016 NH Ostrava U17 extraliga - : - 10:00 Hala VŠB TU Ostrava - Poruba
16.10.2016 NH Flames U17 OP - : - BK Gymnázium Hladnov 8:00 Hala Tatran
16.10.2016 NH Flames U14 - : - Snakes Ostrava B 12:00 Hala Tatran
15.10.2016 NH Ostrava U17 extraliga - : - BK Lokomotiva Plzeň 16:00 Hala VŠB TU Ostrava - Poruba
15.10.2016 NH Flames U14 - : - Snakes Ostrava A 17:00 ZŠ Dvorského

Ostrava!!! Moravskoslezský kraj Moravska Ostrava a přívoz Ostrava Poruba Slezská Ostrava ČUS MŠMT
Nadace OKD Bonver ČSAD Konica Minolta Revitex LandRover SMS Fairplay
Krásno Minibasketbal Czech basketball federation Šumavský pramen Mercure hotel PORG Knossos
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových Ostrava Hotel na Kafkové NHBasket

Přihlášení