První informace o NF U12 jsou tady

3.4.2018

Národní finále 2018 kategorie U12 se letos uskuteční v Příboru a Novém Jičíně. Náš tým odehraje svou skupinu a posléze také zápasy čtvrtfinále nebo 9.-12. v NJ, pokud bychom postoupili až do semifinále, pak se přesouváme do Příboru.

Z důvodu utužení týmu jsem nakonec zvolil možnost přespání a trávení společného času právě v místě konání, tedy v NJ. Níže je již také přiloženo rozlosování na první den, včetně zařazení do skupin. Společný odjezd v pátek je 7:30 od Tatranu a návrat v neděli v odpoledních hodinách z Příboru.

Cena za celé NF je 1500,- (prosím uhradit týden před začátkem NF hotově na tréninku)

Nominace: Mršťák, Pomezný, Kudělka, Sklenář, Mikenda, Raczek, Chadima, Novák R., Novák V., Florčík, Kovács, Hauldsworth, Lukasík, Kloužek, Pěnták (nominace je platná pouze pokud nominovaní odtrénují 2 týdny před NF)


Adresa ubytování:

Ubytování v soukromí u Drdů, Malostranská 56, 742 42 Šenov u Nového Jičína www.ubytovani-novyjicin.cz

Ubytování je zajištěno pro 17 osob a nachází se cca 3,5 km od sportovní haly.

Rozdělení pokojů:

2x 4 lůžkový pokoj, 1x 5 lůžkový pokoj, 2x 2lůžkový pokoj

Stravování:

Stravování bude probíhat v jídelně ZŠ Komenského 68, Komenského 1118/68, 741 01 Nový Jičín www.zsko68nj.cz (cca 300 m od sportovní haly).

Stravování je zajištěno pro 18 osob a začíná obědem 27.4.2018 a končí obědem 29.4.2018.



27.4.2018 - hala Příbor

10:00  TOROLA Basket Team Příbor – TJ Sokol Josefov – skupina A

12:00  BK Opava – Sokol Pražský - skupina C

14:00  TJ Sokol Josefov – BA Nymburk - skupina A

15:45  Slavnostní zahájení

16:30  BSK Tigers České Budějovice – BK Opava - skupina C

18:15  BA Nymburk – TOROLA Basket Team Příbor - skupina A

20:00  Sokol Pražský -  BSK Tigers České Budějovice -  skupina C

27.4.2018 – hala Nový Jičín

9:30  BK NH Flames Ostrava – BC Jihlava - skupina D

11:30  SK UP Olomouc – BK Pardubice - skupina B

13:30  SLUNETA Ústí nad Labem – BK NH Flames Ostrava - skupina D

17:00  BK Klatovy – SK UP Olomouc - skupina B

18:45  BC Jihlava - SLUNETA Ústí nad Labem - skupina D

20:30   BK Pardubice – BK Klatovy - skupina B


SKUPINA A - Příbor

TOROLA Basket Team Příbor

BK Nymburk

TJ Sokol Josefov

SKUPINA B - Nový Jičín

BK Pardubice

BK Klatovy

BCM Olomouc

SKUPINA C - Příbor

Sokol Pražský

BSK Tigers České Budějovice

BK Opava

SKUPINA D - Nový Jičín

BC Vysočina

SLUNETA Ústí nad Labem

BK NH Flames Ostrava


První informace o NF U12 jsou tady

Přihlášení