Mikuláš 2014

Přátelé, kamarádi, rodiče a naši nejmenší,

chtěl bych Vám všem touto cestou poděkovat za vytvoření výborné, úžasné a fascinující atmosféry, kterou jsme společně zažili dne 30. 11.2014 na Velkém Mikulášském dni.

Velmi Vám děkuji za důvěru k našemu klubu a za to, že jste si v neděli udělali čas právě na tuto naší akci. Jsem velice rád, že jsme se společně pobavili, zasmáli a rozdali i trochu dětské radosti, která je pro nás tím nejcennějším.

Na tomto velkém dni se kromě našich nejmenších, kterých bylo přes 140, podíleli i naši pomocníci z VŠP, kteří byli v mých očích úžasní.

V propagaci klubových předmětů děkuji firmě MIDOS, ke které mám velikou úctu. Touto cestou bych jim všem velmi rád poděkoval a přeji si, aby si vychutnali ten pocit dobře odvedené práce, úspěchu a chvály, které se v dnešní době moc nedostává.  

Moc si vážím podpory z řad rodičů a sponzorů, díky kterým jsme mohli odměnit naše soutěžící Mikulášskou nadílkou. Děkuji!

Moc bych si přál, aby jste nám i nadále byli nakloněni, abychom společně zažili ještě více takových událostí, více zábavy a společné radosti. Toto je cílem a snahou nejen mou, ale i celého chlapeckého klubu NH BK FLAMES Ostrava a dívčího klubu SBŠ Ostrava

Marek Stuchlý 

Komentáře

§ Je zakázané používať jakékoli hanlivé a vulgární výrazy. Při jejich používání
Vám bude omezený přístup na server, děkujeme za pochopení.

Přihlášení