Borci U15 (2007) získávají stříbrné medaile na MČR

4.5.2022

U15 BK NH Ostrava = STŘÍBRNÁ MEDAILE - VÍCEMISTR ČR. Do dneška 30 zápasů a 30 vítězství, ale v posledním zápase jsme narazili na soupeře, který byl lepší a uštědřil nám první prohru sezóny. Sportovně mu musíme poblahopřát k zisku zlatých medailí.
V úvodu utkání jsme byli o něco vepředu, v průběhu druhé čtvrtiny jsme udělali pár chyb, které soupeř potrestal a otočil skóre ve svůj prospěch. Ve druhém poločase soupeř svůj náskok navýšil na deset bodů, a i když jsme se snažili a bojovali, udělali jsme několik špatných rozhodnutí a chybiček, které soupeř potrestal. Přesto jsme nic nezabalili a makali až do konce. Ještě jednou
blahopřeji
BK Děčín k titulu mistra ČR. Na závěr chci poděkovat celému týmu, jak pracoval v trénincích a jak makal při zápasech a i při finálovém turnaji. Ta stříbrná medaile je odměna Vám za celou sezónu a věřím, že to bude i motivace do dalších let. DĚKUJI I SKVĚLÝM FANOUŠKŮM ZA PODPORU.
Také děkuji generálnímu partnerovi Moravskoslezskému kraji za podporu této krásné akce, jelikož bez této podpory by se tato akce nemohla v Ostravě uskutečnit.

Borci U15 (2007) získávají stříbrné medaile na MČR

Přihlášení