Soustředění Žimrovice

3.8.2020

základní informace

 V termínu 9.8.- 14.8. 2020 proběhne v Areálu Dobré pohody tradiční letní basketbalové soustředění pro naše nejmladší hráče.

Sraz  v neděli 9.8. do 15.00 hod v Žimrovicích, dopravu na místo určení si rodiče zajišťují sami - (první tréninková jednotka začíná v 16.00 hod) 

S sebou: sportovní věci do haly i na ven, oblečení pro teplé i chladnější dny, míč velikost č.5, lahev na pití, švihadlo, tenisový míček, plavky, oblečení na pobyt v penzionu, hygienické potřeby, přezůvky popř. boty do vody, malý skládací deštník nebo pláštěnku kapesné dle uvážení, roušku. Potvrzení o bezinfekčnosti a  COVID 19 - ke stažení na našich stránkách, kartičku zdravotní pojišťovny (nebo její kopii) pokud někdo užívá léky nebo potřebuje nějaký zvláštní stravovací režim nutno nahlásit při příjezdu trenérovi. Po celou dobu pobytu je zajištěna celodenní penze včetně pitného režimu. Začínáme večeří a končíme obědem. Odjezd ze soustředění je v pátek okolo 15.00 hod. Po domluvě i dříve.

důležité:  pro rodiče  necháváme na zvážení, zda dětem dáte k dispozici mobilní telefon. V průběhu let se nám osvědčilo telefon vůbec nedávat, děti to zbytečně znérvózňuje, pak nám pláčou a teskní po domově :-) :-) , pokud budete cokoliv potřebovat jsme vám plně k dispozici ve večerních hodinách, pokud se rozhodnete, že dětem mobil přece jen dáte, bude jim dán k dispozici v době osobního volna ve večerních hodinách, pak opět odebrán a uschován u trenérů. 

místo ubytování: www.arealdobrepohody.cz

dokumenty k vyplnění ohledně zdravotní způsobilosti a bezinfekčnosti obě potvrzení je nutné vyplnit při nástupu dítěte na sportovní pobyt (budou k dispozici při příjezdu nebo můžete vyplnit dříve - potvrzení nesmí být starší 3 dnů od zahájení akce)

Pokud budete potřebovat cokoliv zkonzultovat pište na email: ikupca@centrum.cz nebo volejte 733 512 694 nebo marekstuchly@seznam.cz tel. 603 877 855 

Těšíme se na Vás

tým trenérů BK NH Ostrava z.s.

bezinfekčnost zde: undefined 

covid: undefined Soustředění Žimrovice

Přihlášení