Vážení rodiče a příznivci BK NH Ostrava z.s.

5.12.2020

Vážení rodiče a příznivci BK NH Ostrava z.s.,

Tímto týdnem opět začínáme trénovat ve skupinách přejeme si, abychom se už bez potíží a zbytečného omezování mládežnického sportu, mohli věnovat našim svěřencům a společně se setkávat nejen na zápasech, ale také na dalších klubových akcích, které společně pořádáme. Nemůžeme odhadnout, jak se epidemie bude vyvíjet, ale uděláme vše proto, aby bylo všem hráčům dovoleno trénovat v takovém komfortu, jako tomu bylo před uzavřením tělocvičen.

Včerejším dnem začala příprava našim žákovským a dorosteneckým kategoriím, ke kterým se přidali i nejmenší sportovci z řad U10 a U11, kterým už jejich milovaný sport tolik chyběl. Hned o tomto víkendu se pak do tréninkového procesu v malých skupinách zapojí i všechny ostatní kategorie. Všichni naši svěřenci by již aktuálně měli mít od svých trenérů nový rozpis tréninků a všechny důležité informace. Pokud vše půjde, jak má, tréninkovou ztrátu plánujeme se všemi kategoriemi dohánět i mezi obdobím Vánoc a Nového roku.

Všem rodičům, kteří nás i přes lockdown podporovali a nadále podporují formou oddílových příspěvků, jejichž první polovina byla splatná k datu 31.11., ze srdce děkujeme. Pokud jste náhodou oddílové příspěvky zaplatit zapomněli, prosíme o jejich úhradu. Dovolujeme si upozornit, že příspěvky jsou pro nás, ostatně jako pro každý mládežnický oddíl, nezbytně důležité a jsou podmínkou pro trénink, basketbalovou přípravu a materiální zabezpečení každého našeho hráče a bez jejich pravidelného výběru by fungování našeho klubu bylo velmi ohroženo.

Všichni trenéři jsou již plni očekávání a těší se na tréninky, zápasy a trávení společných chvil jak na sportovních palubovkách, tak mimo ně. Všem našim klukům přejeme mnoho zdaru ve znovu nabírání basketbalové formy a Vám hodně zdraví a síly v tomto nelehkém podzimním období.

S úctou

Trenéři BK NH Ostrava z.s.


Vážení rodiče a příznivci BK NH Ostrava z.s.

Přihlášení