Úvodní slovo pořadatele

Úvodní slovo pořadatele

Dobrý den/Ahoj vážení kolegové,
jak jistě víte, tak obě MČR i s festivaly v kat. u11 se letos odehrají ve městě Ostrava. Jménem pořadatele SBŠ Ostrava (dívčí oddíly) a BK NH Ostrava (chlapecké oddíly) by jsme Vás rádi srdečně pogratulovali k postupu na tyto závěrečné turnaje.
Jakožto hlavní pořadatelé celé akce uděláme vše pro to, abyste se v Ostravě cítili jako doma a každé Vaše přání bylo předem splněno. V rámci naší přípravy na turnaje Vás poprosím o vyplnění tří souborů v příloze ohledně bližších informací, soupisky a počtu osob.
Veškeré informace k turnaji jsou již nyní zveřejněny na stránkách https://www.sbsostrava.cz (dívky) https://www.bknhostrava.cz (chlapci), které můžete také nasdílet rodičům. Tyto informace se budou průběžně aktualizovat a budou hlavními informačními médii na turnajích. Dalším bude tak například klubový Facebook (SBŠ Ostrava, NH Ostrava).                                                                                                                                 
Turnaje se převážně budou odehrávat přímo v centru města Ostravy, kde jsme již nyní zajistili velice luxusní ubytování v hotelech Imperial, Brioni, Park Inn za skvělou cenu 750,-Kč na osobu se snídaní. Stravu máme opět již zajištěnou za 130,-Kč za menu.
                                                               
Prosíme o dodání co nejdřívější informace k Vašemu ubytování! 
Při registraci budete následně přihlášení do WHATSAP skupiny, pro rychlé předávání informací.                                                                 
V plánu celého turnaje je krom jistě velkolepých zápasů také zahajovací meeting, diskotéka, večerní posezení a mnoho dalšího. Věříme, že
zábava u nás jistě nebude váznout, alko i nealko poteče proudem a celou akci si co nejvíce užijeme.
Brzy se těším na viděnou.


S úctou a pozdravem
Marek Stuchlý
předseda BK NH Ostrava z.s.


Přihlášení