Stream, rozhovory

Stream:

PÁTEK 6. 5. 2022

Válečníci Děčín - BK Opava: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-U15-liga/Cast-Mistrovstvi-CR/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/209226-Valecnici-Decin-BK-Opava.htm

Tygři Brno - Sokol písek Sršni: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-U15-liga/Cast-Mistrovstvi-CR/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/209227-Tygri-Brno-Sokol-Pisek-Srsni.htm

USK Praha - BK Snakes Ostrava: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-U15-liga/Cast-Mistrovstvi-CR/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/209228-USK-Praha-BK-Torola-Snakes-Ostrava.htm

BK NH Ostrava - BK VIVIDBOOKS Pardubice: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-U15-liga/Cast-Mistrovstvi-CR/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/209229-nh-ostrava-BK-VIVIDBOOKS-Pardubice.htm

SOBOTA 7. 5. 2022

NEDĚLE 8. 5. 2022

BK Snakes Ostrava - BK Opava: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-U15-liga/Cast-Mistrovstvi-CR/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/209340-BK-Torola-Snakes-Ostrava-BK-Opava.htm

BK VIVIDBOOKS Pardubice - Sokol Písek Sršni: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-U15-liga/Cast-Mistrovstvi-CR/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/209339-BK-VIVIDBOOKS-Pardubice-Sokol-Pisek-Srsni.htm

Tygři Brno - USK Praha: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-U15-liga/Cast-Mistrovstvi-CR/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/209338-Tygri-Brno-USK-Praha.htm

Válečníci Děčín - BK NH Ostrava: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Basketbal/Soutez-U15-liga/Cast-Mistrovstvi-CR/Pohlavi-Muzi/Sezona-2021-2022/209337-Valecnici-Decin-nh-ostrava.htm


Rozhovory:

PÁTEK 6. 5. 2022

Zápas č.1 https://www.facebook.com/100063613176802/posts/417301860400250/

Válečníci Děčín - Daniel Sertič č.15

BK Opava - Jan Barčák č.5

Zápas č. 2 https://www.facebook.com/100063613176802/posts/417366590393777/

Tygři Brno - Jakub Jordán č.7

Sokol Písek Sršni - Ondřej Benda č.15

Zápas č. 3 https://www.facebook.com/100063613176802/posts/417465007050602/

USK Praha - Oliver Robert Engel č.19

BK Snakes Ostrava - Daniel Stefanov č.91

Zápas č. 4 https://www.facebook.com/100063613176802/posts/417903430340093/

BK NH Ostrava - Šimon Kobierski č.17

BK VIVIDBOOKS Pardubice - Ondřej Provazník č.20


SOBOTA 7. 5. 2022

Zápas č. 1 https://fb.watch/cTfr8g5S8Z/

Sokol Písek Sršni - Jan Kopunec č.8

BK Opava - František Harazin č.11

Zápas č. 2 https://fb.watch/cTfuxJXkw8/

BK VIVIDBOOKS Pardubice - Ondra Bílek č.4

BK Snakes Ostrava - Vojta Veselý č.18

Zápas č. 3 https://fb.watch/cTfvPKWIWK/

Válečníci Děčín - Jenda Jeřábek č.9

Tygři Brno - Noah Wesley Ngombele č.23

Zápas č. 4 https://fb.watch/cTfxedkeXd/

USK Praha - Honza Mondschein č.17

BK NH Ostrava - Vojta Kobierski č.15


NEDĚLE 8. 5. 2022

1. zápas - o 7 místo https://fb.watch/cTuSSjExYP/

BK Snakes Ostrava - Štěpán Grygar č.44

BK Opava - Jakub Dostál č.6

2. zápas - o 5. místo https://fb.watch/cTx7lgJ83o/

BK VIVIDBOOKS Pardubice - Hugo Lejsek č.14

Sokol Písek Sršni - Adam Křesina č.13

Zápas č.3 - o 3. místo

Tygři Brno - 

USK Praha - 

Zápas č. 4 - Finále

Válečníci Děčín - 

BK NH Ostrava - 

Hugo Lejsek s číslem 14, za soupeře Sokol Písek Sršni s číslem 13. Adam Křesina.

Přihlášení